Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Bobowo: Malowanie proszkowe w lakierni proszkowej

Zadzwoń

Email

biuro@malowanie7.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Lakiernia proszkowa

Bobowo: Trwałe malowanie proszkowe

Dzięki stałemu zespołowi wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, pracujących w oparciu o niezawodne techniki przygotowania powierzchni i powlekania, ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku. Nasze usługi malowania proszkowego oferujemy dla różnych branż, w tym budowlanej, przemysłowej i motoryzacyjnej, a także dla klientów indywidualnych, małych i dużych zamówień. Każde zlecenie podejmowane jest z taką samą starannością i uwagą.

W gminie Bobowo przyjeżdżamy do klientów z okolic: Bobowo, Wysoka, Smoląg, Grabowo, Jabłówko, Grabowiec

W uzasadnionych przypadkach możemy zorganizować transport do naszej lakierni

Wykonujemy niezobowiązujące wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Zarezerwuj termin realizacji

Nasza lakiernia proszkowa w Gdyni oferuje najwyższej jakości usługi malowania metali, przy czym proces utwardzania powłoki odbywa się w temperaturze 180-220 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią w celu obejrzenia dotychczasowych realizacji, a w przypadku zainteresowania nie wahaj się skontaktować z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji. Wykonane przez nas usługi malowania proszkowego są odporne na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne oraz wymagają minimalnej konserwacji, zapewniając estetyczny wygląd gotowego produktu na długie lata. Malowanie7 serdecznie zaprasza!

W firmie Malowanie7 nasze kompleksowe usługi malarskie naprawiają i odnawiają stal czarną, od cynkowania po malowanie proszkowe. Jesteśmy specjalistami w malowaniu ogrodzeń, balustrad, słupów oświetleniowych i innych, a także w odnawianiu starych pojazdów i ich części, takich jak felgi stalowe i aluminiowe oraz zabytkowe samochody. Posiadamy szeroką gamę kolorów RAL o różnych wykończeniach, od matowych po błyszczące, a także specjalistyczny podkład proszkowy cynkowy. W ramach ceny każdy przedmiot przechodzi proces przygotowania chemicznego i jest owijany w folię w celu zabezpieczenia go podczas transportu.

Często odwiedzamy gminę Bobowo, bo jest tak blisko od naszej firmy!

W gminie Bobowo obsługujemy: Bobowo, Jabłówko, Grabowiec, Wysoka, Grabowo, Smoląg

W Lakiernia proszkowa Malowanie7 specjalizujemy się w malowaniu proszkowym elementów aluminiowych i stalowych w szerokiej gamie kolorów, faktur i poziomów połysku, w tym stali ocynkowanej. Przed malowaniem, powierzchnie części są dokładnie czyszczone i przygotowywane, a następnie malowane proszkowo różnymi farbami, takimi jak poliestrowe i epoksydowe. Efektem końcowym jest atrakcyjna i bardzo odporna powłoka, która jest zabezpieczona przed uszkodzeniami atmosferycznymi, mechanicznymi i chemicznymi.

Interesuje Cię malowanie proszkowe? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Bobowo, Wysoka, Grabowiec, Jabłówko, Grabowo, Smoląg