Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Cedry Wielkie: Lakiernia proszkowa – malowanie proszkowe

Zadzwoń

Email

biuro@malowanie7.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Lakiernia proszkowa

Trwałe malowanie proszkowe w gminie Cedry Wielkie

Nasz sukces na rynku zawdzięczamy stałej jakości produkcji. Nasz doświadczony i kompetentny personel, wraz z niezawodnymi technologiami przygotowania powierzchni i lakierowania, daje pewność, że nasze powłoki lakiernicze są trwałe.

Świadczymy usługi malowania proszkowego dla wszystkich branż, niezależnie od tego czy jest to budownictwo, przemysł, motoryzacja czy coś innego. Przyjmujemy zarówno zamówienia indywidualne, jak i masowe, poświęcając każdemu z nich tyle samo uwagi.

W gminie Cedry Wielkie odwiedzamy: Cedry Wielkie, Miłocin, Trutnowy, Trzcinisko, Długie Pole, Wocławy, Leszkowy, Błotnik, Cedry Małe, Koszwały, Kiezmark, Stanisławowo, Giemlice

W uzasadnionych przypadkach możemy zorganizować transport do naszej lakierni

Wykonujemy niezobowiązujące wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Zarezerwuj termin realizacji

W Malowanie7 w Gdyni oferujemy najlepsze usługi malowania proszkowego przedmiotów metalowych. Nasz proces malowania proszkowego tworzy piękne, gładkie i trwałe wykończenie, które utrzymuje się przez lata bez konieczności konserwacji. Używamy atestowanych farb, które są odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, a podczas procesu utwardzania powłoka jest utwardzana w temperaturze 180-220 stopni. Dla osób zainteresowanych obejrzeniem niektórych z naszych dotychczasowych prac, zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia siedziby firmy. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa!

Tutaj w Malowanie7, zapewniamy pełen zakres usług od stali czarnej aż do cynkowania ogniowego i malowania proszkowego. Nasz proces rozpoczyna się od przygotowania chemicznego, po którym następuje proces malowania, a następnie pakowanie produktu w folię w celu ochrony podczas transportu. Oferujemy usługi malowania ogrodzeń, balustrad, słupów oświetleniowych, kasetonów reklamowych, drzwi i innych dużych powierzchni. Możemy również odrestaurować zabytkowe samochody, a także felgi stalowe i aluminiowe, stare motocykle oraz części do klasycznych samochodów. Ponadto posiadamy szeroki wybór kolorów i wykończeń z palety RAL oraz stosujemy specjalistyczny podkład proszkowy cynkowy.

W Cedry Wielkie bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

W gminie Cedry Wielkie obsługujemy: Cedry Wielkie, Trzcinisko, Długie Pole, Kiezmark, Błotnik, Koszwały, Cedry Małe, Miłocin, Leszkowy, Trutnowy, Stanisławowo, Wocławy, Giemlice

W Lakiernia proszkowa Malowanie7 specjalizujemy się w malowaniu proszkowym elementów aluminiowych i stalowych, w tym również ocynkowanych, w niezliczonej ilości kolorów i faktur z palety RAL w różnych stopniach połysku. Do czyszczenia powierzchni stosujemy śrutowanie lub piaskowanie, a do przygotowania elementów używamy specjalnych wytrawiaczy i odtłuszczaczy. Stosujemy farby proszkowe zewnętrzne poliestrowe, wewnętrzne epoksydowe i mieszanki poliestrowo-epoksydowe, aby zapewnić długotrwałe i atrakcyjne wykończenie. Dzięki naszemu malowaniu proszkowemu uzyskujemy atrakcyjną wizualnie powierzchnię, która jest pozbawiona matowości, zmarszczek i nierównomiernie pomalowanych powierzchni. Ponadto jest ona odporna na działanie czynników atmosferycznych, uszkodzenia mechaniczne i chemiczne.

Interesuje Cię malowanie proszkowe? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Cedry Wielkie, Trzcinisko, Miłocin, Wocławy, Długie Pole, Trutnowy, Koszwały, Kiezmark, Stanisławowo, Giemlice, Błotnik, Cedry Małe, Leszkowy