Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Reda: Malowanie proszkowe – lakiernia proszkowa

Zadzwoń

Email

biuro@malowanie7.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Lakiernia proszkowa

Fachowa realizacja realizacja malowania proszkowego w gminie Reda

W Lakierni Proszkowej7 w Gdyni świadczymy usługi na najwyższym poziomie, wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Specjalizujemy się w malowaniu proszkowym i głównie skupiamy się na pokrywaniu dużych elementów, takich jak ramy czy balustrady. Nasi klienci mają możliwość wyboru z ogromnej gamy kolorów RAL, dzięki czemu mogą mieć pewność, że efekt końcowy spełni ich oczekiwania. Stosujemy wysokiej klasy farby proszkowe, które są dopasowywane do każdego zamówienia, dzięki czemu mamy pewność, że pokrycie i ochrona są optymalne. Farby są również przyjazne dla środowiska, więc możesz liczyć na nas w kwestii ekonomicznego i zrównoważonego rozwiązania, które zapewnia długotrwałą, atrakcyjną powłokę. Malujemy proszkowo metale, stal czarną, stal ocynkowaną i aluminium.

W gminie Reda najczęściej bywamy w: Reda

W uzasadnionych przypadkach możemy zorganizować transport do naszej lakierni

Wykonujemy niezobowiązujące wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Zarezerwuj termin realizacji

Nasze usługi malarskie obejmują elementy ze stali czarnej, stali ocynkowanej i aluminium oraz oferujemy różne opcje malowania proszkowego. Stosujemy mieszanki poliestrowe zewnętrzne, epoksydowe wewnętrzne i poliestrowo-epoksydowe w dowolnym kolorze z palety RAL, różniące się teksturą i połyskiem, aby uzyskać niepowtarzalny wygląd. Nasze tempo produkcji wynosi 500-1000 m² malowanej powierzchni dziennie i możemy zrealizować zamówienia do 2000 kg. W przypadku większych elementów możemy obsłużyć pozycje o wymiarach do 8 metrów długości, 220 cm wysokości i 150 cm szerokości. Ponadto nasza firma świadczy również usługi piaskowania konstrukcji stalowych i aluminiowych.

W Malarni7 nasza lakiernia zapewnia kompleksową usługę malowania czarnych elementów stalowych, takich jak ogrodzenia, balustrady, słupy oświetleniowe i inne, a także renowację starych pojazdów i felg. W cenie uwzględniamy proces przygotowania chemicznego, a nasze produkty zabezpieczamy w transporcie za pomocą foliowania. Posiadamy szeroki wybór kolorów z palety RAL w wielu wykończeniach, a także specjalistyczny podkład proszkowy cynkowy dla uzyskania optymalnych efektów.

W Reda bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zapytań!

Obsługujemy: Reda

W Lakiernia proszkowa Malowanie7 świadczymy usługi malowania proszkowego dla części aluminiowych, stalowych i stalowych ocynkowanych w różnych kolorach, teksturach i poziomach połysku. Wszystkie powierzchnie są w pełni przygotowane przed malowaniem, w tym śrutowanie, piaskowanie, trawienie i odtłuszczanie. Nasze zewnętrzne i wewnętrzne farby proszkowe dostępne są w dowolnym kolorze z palety RAL i zapewniają estetyczne rezultaty. Dodatkowo nasze powłoki są bardzo trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych, mechanicznych i chemicznych.

Jeśli poszukujesz dokładnego wykonawcy malowania proszkowego w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Reda