Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Bytów: Śrutowanie, piaskowanie

Zadzwoń

Email

biuro@malowanie7.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Profesjonalne usługi piaskowania i śrutowania w gminie Bytów

Piaskowanie

Nasza usługa piaskowania (lub śrutowania) to proces czyszczenia dowolnej powierzchni przy użyciu materiału ściernego w podmuchu sprężonego powietrza lub cieczy. Po zakończeniu piaskowania, powierzchnia jest przygotowywana do dalszej obróbki, takiej jak malowanie proszkowe. Technika ta daje efekt podobny do szlifowania, tworząc gładszą i bardziej równą powierzchnię bez widocznych śladów obróbki. Może nawet wyczyścić trudno dostępne miejsca dzięki zastosowaniu strumienia powietrza z drobnymi i twardymi cząstkami ściernymi. Do obróbki strumieniowo-ściernej używamy specjalnego materiału szlifowanego zwanego śrutem, który nadaje specyficzny wygląd obrabianej powierzchni i usuwa nawet najbardziej uporczywe zanieczyszczenia. Nasze usługi obejmują śrutowanie zbiorników stalowych, konstrukcji stalowych, części metalowych, matowienie powierzchni metalowych oraz usuwanie powłok malarskich.

W gminie Bytów najczęściej bywamy w: Bytów, Mądrzechowo, Dąbie, Gostkowo, Pomysk Mały, Ząbinowice, Rekowo, Niezabyszewo, Sierzno, Świątkowo, Płotowo, Pomysk Wielki, Mokrzyn, Rzepnica, Grzmiąca, Udorpie

W uzasadnionych przypadkach możemy zorganizować transport do naszej lakierni

Wykonujemy niezobowiązujące wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Zarezerwuj termin realizacji

Śrutowanie

Śrutowanie metali, znane również jako piaskowanie, jest skutecznym sposobem czyszczenia powierzchni przed malowaniem proszkowym. Technika ta jest szybsza i bardziej efektywna niż tradycyjne szlifowanie papierem ściernym, ponieważ szorstkuje powierzchnię, aby stworzyć silniejsze wiązanie podczas nakładania farby. Proces ten również poleruje powierzchnię, pozostawiając ją gładką i gotową do dalszej obróbki.

Konstrukcje stalowe i elementy o grubości większej niż 1,5 milimetra są idealne do śrutowania. Metoda ta jest również powszechnie stosowana podczas malowania felg stalowych lub w przypadku innych elementów stalowych pojazdów i maszyn.

Śrutowanie stało się niezwykle popularne ze względu na swoje zalety, w tym pełne oczyszczenie powierzchni i zmatowienie bez pyłu, a także opłacalność i skuteczność.

Hydropiaskowanie

Oferujemy usługi hydropiaskowania w celu oczyszczenia powierzchni. Odbywa się to za pomocą myjki wysokociśnieniowej, która napędza piasek ścierny strumieniem wody. Metoda ta jest skuteczniejsza od tradycyjnego piaskowania i nadaje się do czyszczenia dużych powierzchni, takich jak ściany, elewacje i konstrukcje. Dzięki zastosowaniu hydropiaskowania można całkowicie usunąć brud, farbę, tynk i rdzę.

W gminie Bytów bywamy bardzo często – to teren naszego działania!

W gminie Bytów prowadzimy liczne realizacje piaskowania i śrutowania na terenie miejscowości Bytów, Niezabyszewo, Mądrzechowo, Pomysk Wielki, Świątkowo, Gostkowo, Mokrzyn, Rekowo, Ząbinowice, Dąbie, Pomysk Mały, Udorpie, Płotowo, Sierzno, Rzepnica, Grzmiąca

Nasza firma znajduje się w Gdyni i świadczy kompleksowe usługi w zakresie piaskowania metali, prac ślusarskich oraz malowania proszkowego. Dzięki posiadanym zasobom możemy wykonać te usługi szybko i sprawnie w naszym zakładzie. Na życzenie jednak możemy dojechać w dane miejsce, aby zaoferować piaskowanie i inne usługi. Jest to usługa, która jest często zamawiana przez naszych klientów. Nasz sprzęt umożliwia nam całkowite oczyszczenie powierzchni metalowych z takich rzeczy jak rdza, kurz, stara farba, jony i zgorzelina stalowa.

Interesuje Cię piaskowanie lub śrutowanie? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Bytów, Mądrzechowo, Ząbinowice, Dąbie, Pomysk Wielki, Rzepnica, Świątkowo, Udorpie, Grzmiąca, Gostkowo, Sierzno, Pomysk Mały, Płotowo, Niezabyszewo, Mokrzyn, Rekowo