Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Jastarnia: Śrutowanie, piaskowanie

Zadzwoń

Email

biuro@malowanie7.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Jastarnia: Fachowa realizacja śrutowania i piaskowania

Piaskowanie

Nasze usługi obejmują opcję piaskowania elementów metalowych, która może zapewnić lepszy efekt niż tradycyjne szlifowanie. Wykorzystujemy nowoczesną technologię i profesjonalny sprzęt, aby osiągnąć wysoką precyzję i gładkie wykończenia na metalu, drewnie, cegle, betonie, granicie i innych materiałach. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów ściernych, możemy zapewnić doskonałe wykończenie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

W gminie Jastarnia przyjeżdżamy do klientów z okolic: Jastarnia

W uzasadnionych przypadkach możemy zorganizować transport do naszej lakierni

Wykonujemy niezobowiązujące wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Zarezerwuj termin realizacji

Śrutowanie

Jeśli chodzi o piaskowanie i śrutowanie, jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy posiadają dogłębną wiedzę i doświadczenie, aby poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami. Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszego i najbardziej niezawodnego sprzętu dostępnego na rynku, co pozwala nam zapewnić precyzyjne i niezawodne rezultaty bez uszkadzania danej struktury. Dodatkowo, na Państwa życzenie, możemy również przygotować powierzchnię do nałożenia nowej warstwy farby, dzięki czemu mogą Państwo dać drugie życie swoim narzędziom i sprzętom.

Hydropiaskowanie

Hydropiaskowanie to metoda czyszczenia powierzchni, która łączy w sobie zalety czyszczenia wysokociśnieniowego i piaskowania. Polega na wykorzystaniu wody pod ciśnieniem do wtłaczania na powierzchnię piasku i innych materiałów ściernych, które usuwają brud, farbę, tynk i rdzę. Oferujemy profesjonalne usługi hydropiaskowania dużych powierzchni i elewacji, dbając o to, aby były one potem odpowiednio zaimpregnowane.

Często odwiedzamy gminę Jastarnia, bo jest w pobliżu

Obsługujemy: Jastarnia

Nasze doświadczenie w piaskowaniu pozwoliło nam otworzyć nową placówkę, która specjalizuje się w usuwaniu rdzy z części, jak również w wielu innych. Nasza profesjonalna kabina jest wyposażona w ścierniwo o ostrych krawędziach i wyrafinowane plastikowe śrutowanie zaprojektowane tak, aby pomóc w renowacji pojazdów. Z dumą świadczymy usługi piaskowania dla innych zakładów lakierniczych, które nie mają możliwości wykonywania takich operacji, pomagając im osiągnąć idealny wygląd ich prac lakierniczych. Dodatkowo jesteśmy do dyspozycji każdej innej firmy, która potrzebuje szybkiej i niezawodnej usługi czyszczenia elementów z lakieru lub rdzy. Impulsem do rozwoju tego zakładu był brak dostępnych na rynku terminowych i jakościowych opcji piaskowania. W przeciwieństwie do dawnego piasku, śrut używany w nowoczesnym czyszczeniu jest podzielony na kilka rozmiarów, co ułatwia oddzielenie ścierniwa od odpadów.

Jeśli poszukujesz dokładnego wykonawcy śrutowania, piaskowania oraz hydropiaskowania w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Jastarnia