Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Puck: Piaskowanie, śrutowanie

Zadzwoń

Email

biuro@malowanie7.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Fachowa realizacja śrutowania i piaskowania w gminie Puck

Piaskowanie

Nasze usługi piaskowania usuwają zanieczyszczenia i rdzę z elementów metalowych i stalowych oraz zbiorników, a także usuwają powłoki malarskie. Proces ten polega na użyciu strumienia cieczy lub powietrza pod wysokim ciśnieniem do wydmuchania na powierzchnię szlifowanego materiału, zwanego śrutem. Technika ta pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu doskonale nadaje się do czyszczenia skomplikowanych kształtów. Wynikiem jest równa, odpowiednio szorstka powierzchnia, która jest gotowa do dalszej obróbki, takiej jak malowanie proszkowe.

W gminie Puck najczęściej bywamy w: Puck, Darzlubie, Domatowo, Starzyno, Błądzikowo, Gnieżdżewo, Swarzewo, Połchowo, Domatówko, Połczyno, Mrzezino, Zdrada, Strzelno, Żelistrzewo, Mechowo, Wielka Piaśnica, Starzyński Dwór, Widlino, Radoszewo, Brudzewo, Moście Błota, Łebcz, Leśniewo, Sławutowo, Mieroszyno, Mała Piaśnica, Osłonino, Werblinia, Smolno, Rzucewo

W uzasadnionych przypadkach możemy zorganizować transport do naszej lakierni

Wykonujemy niezobowiązujące wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Zarezerwuj termin realizacji

Śrutowanie

Śrutowanie metali, czasami określane jako piaskowanie, jest powszechną metodą przygotowania powierzchni do malowania proszkowego. Technika ta jest bardziej wydajna i szybsza niż tradycyjne szlifowanie papierem ściernym i tworzy szorstką powierzchnię, która sprzyja silniejszemu wiązaniu z farbą. Proces ten powoduje, że powierzchnia jest polerowana, wzmocniona i wygładzona do dalszego przetwarzania.

Na śrutowanie podatne są konstrukcje stalowe o grubości większej niż 1,5mm, a także blachy i profile stalowe. Technika ta stosowana jest do felg stalowych i innych elementów stalowych maszyn i pojazdów. Śrutowanie jest bardzo korzystne ze względu na dokładne oczyszczenie i zmatowienie powierzchni, brak pyłu oraz niski koszt i dużą skuteczność.

Hydropiaskowanie

Hydro-piaskowanie oferuje wiele korzyści w porównaniu z tradycyjnym piaskowaniem. Poprzez zwilżenie ziaren ściernych, powstała mieszanka ma większą energię kinetyczną i znacznie większy efekt cięcia. Ponadto, redukuje pył o 95%, ponieważ mokre cząstki ścierniwa i usuwanego materiału mają większą masę, przez co istnieje mniejsze prawdopodobieństwo ich rozprzestrzeniania się. W rezultacie wydajność pracy znacznie wzrasta.

Często odwiedzamy gminę Puck, bo jest w pobliżu

W gminie Puck prowadzimy liczne realizacje piaskowania i śrutowania na terenie miejscowości Puck, Starzyno, Mieroszyno, Sławutowo, Widlino, Połczyno, Błądzikowo, Swarzewo, Strzelno, Moście Błota, Wielka Piaśnica, Mechowo, Starzyński Dwór, Mała Piaśnica, Gnieżdżewo, Żelistrzewo, Mrzezino, Domatowo, Smolno, Rzucewo, Brudzewo, Domatówko, Osłonino, Radoszewo, Darzlubie, Leśniewo, Werblinia, Łebcz, Połchowo, Zdrada

Jeśli jesteś w okolicach Gdyni, możesz odwiedzić nas w celu zaspokojenia wszystkich swoich potrzeb w zakresie piaskowania. Posiadamy na miejscu cały niezbędny sprzęt i możemy szybko i kompleksowo usunąć rdzę, kurz, powłoki malarskie oraz zanieczyszczenia jonowe, takie jak sól, azotany i siarczany, a także zgorzelinę z walcowanej stali. Na tym jednak nasze usługi się nie kończą – oferujemy również usługi ślusarskie oraz malowanie proszkowe. Jeśli nie możesz do nas przyjechać, możemy przyjechać do Ciebie na piaskowanie i wszelkie inne usługi z naszego menu.

Jeśli szukasz usług piaskowania, śrutowania i hydropiaskowania w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Puck, Domatówko, Domatowo, Połczyno, Łebcz, Strzelno, Rzucewo, Sławutowo, Połchowo, Smolno, Werblinia, Leśniewo, Mechowo, Gnieżdżewo, Starzyno, Osłonino, Mrzezino, Wielka Piaśnica, Radoszewo, Zdrada, Żelistrzewo, Starzyński Dwór, Brudzewo, Moście Błota, Mała Piaśnica, Mieroszyno, Swarzewo, Widlino, Darzlubie, Błądzikowo