Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Somonino: Piaskowanie i śrutowanie

Zadzwoń

Email

biuro@malowanie7.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Somonino: Solidne śrutowanie i piaskowanie

Piaskowanie

Nasza usługa piaskowania (śrutowania) polega na użyciu strumienia sprężonego powietrza lub cieczy do oczyszczenia dowolnej powierzchni przy użyciu materiału ściernego. Daje to efekt podobny do szlifowania i zapewnia, że oczyszczona powierzchnia jest równa i odpowiednio szorstka do malowania, bez widocznych śladów obróbki. Dzięki drobnym i twardym cząstkom ściernym możemy dotrzeć również do najtrudniej dostępnych zakamarków lub krzywizn.

Śrut, który stosujemy w procesie obróbki strumieniowo-ściernej pomaga nam uzyskać pożądane wykończenie powierzchni oraz oczyścić nawet najbardziej zanieczyszczone elementy. W ramach naszych usług możemy wykonać śrutowanie na zbiornikach metalowych i stalowych, konstrukcjach stalowych (usuwając rdzę i inne zanieczyszczenia), częściach metalowych, matowieniu powierzchni metalowych, usuwaniu powłok malarskich.

W gminie Somonino najczęściej bywamy w: Somonino, Kamela, Ostrzyce, Połęczyno, Hopowo, Rybaki, Starkowa Huta, Rąty, Sławki, Piotrowo, Borcz, Goręczyno, Ramleje, Wyczechowo, Kaplica, Egiertowo

W uzasadnionych przypadkach możemy zorganizować transport do naszej lakierni

Wykonujemy niezobowiązujące wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Zarezerwuj termin realizacji

Śrutowanie

Śrutowanie metali lub piaskowanie jest przydatną techniką przygotowania powierzchni do malowania proszkowego. Jest ona znacznie szybsza i bardziej efektywna niż tradycyjne szlifowanie papierem ściernym i może stworzyć znacznie bardziej chropowatą powierzchnię dla silniejszego połączenia między farbą a powierzchnią. Śrutowanie daje powierzchni mocniejsze, czystsze i polerowane wykończenie, które jest idealne do dalszej obróbki.

Proces ten może być stosowany do konstrukcji i części stalowych, takich jak blachy stalowe o grubości większej niż 1,5 mm, felgi stalowe i inne części samochodowe lub maszynowe. Śrutowanie ma wiele zalet, takich jak dokładnie czyste i matowe wykończenie, bezpyłowa powierzchnia oraz opłacalność i wysoka wydajność.

Hydropiaskowanie

Technologia hydropiaskowania tworzy kombinację powietrza, wody i cząstek ściernych, które są kierowane na powierzchnię za pomocą węża i dyszy, co pozwala uzyskać wyższe parametry obróbki. Metoda ta znacznie zwiększa wydajność, ponieważ mokre cząstki ścierne niosą ze sobą większą energię kinetyczną. Ponadto hydropiaskowanie ogranicza pylenie, ponieważ odbicie cząstek ściernych i usuwanych jest zminimalizowane dzięki dodanej wodzie. Połączenie mokrych cząstek ściernych i usuwanego materiału przyczynia się również do mniejszej powierzchni osiadania.

W gminie Somonino bywamy bardzo często – to blisko naszej siedziby!

W gminie Somonino prowadzimy liczne realizacje piaskowania i śrutowania na terenie miejscowości Somonino, Goręczyno, Starkowa Huta, Ramleje, Wyczechowo, Egiertowo, Sławki, Piotrowo, Hopowo, Kaplica, Rąty, Borcz, Rybaki, Ostrzyce, Kamela, Połęczyno

Znajdź nas w Gdyni, gdzie świadczymy usługi śrutowania i nie tylko. Piaskowanie to jedna z usług, które świadczymy, a na życzenie klienta możemy również przyjechać do jego siedziby, aby wykonać to zadanie. Metoda ta jest często wybierana przez naszych klientów, ponieważ szybko i dokładnie oczyszcza powierzchnie z rdzy, kurzu, starych farb, zanieczyszczeń jonowych takich jak sole i siarczany oraz kamienia.

Interesuje Cię piaskowanie lub śrutowanie? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Somonino, Sławki, Borcz, Piotrowo, Kamela, Połęczyno, Egiertowo, Wyczechowo, Rąty, Rybaki, Kaplica, Hopowo, Goręczyno, Starkowa Huta, Ostrzyce, Ramleje