Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Skarszewy: Śrutowanie i piaskowanie

Zadzwoń

Email

biuro@malowanie7.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Skarszewy: Fachowa realizacja śrutowania i piaskowania

Piaskowanie

Nasza usługa piaskowania (śrutowania) jest idealnym rozwiązaniem dla każdego projektu czyszczenia powierzchni. Używamy strumienia sprężonego powietrza lub cieczy wraz z materiałem ściernym, aby skutecznie usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Po piaskowaniu, powierzchnia jest przygotowana do dalszej obróbki. Dodatkowo, w efekcie otrzymujemy bardziej równą i szorstką powierzchnię idealną do malowania. Dzięki tej metodzie możemy bez problemu dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc i zakamarków.

Do obróbki strumieniowo-ściernej używa się szlifowanego materiału zwanego śrutem, który pomaga nam uzyskać pożądany wygląd obrabianej powierzchni oraz oczyścić nawet mocno zabrudzone elementy. Niektóre z oferowanych przez nas usług to: śrutowanie zbiorników stalowych, konstrukcji stalowych, elementów metalowych, matowienie powierzchni metalowych oraz usuwanie powłok malarskich.

W gminie Skarszewy odwiedzamy: Skarszewy, Nowy Wiec, Koźmin, Junkrowy, Malary, Bolesławowo, Szczodrowo, Kamierowo, Czarnocińskie Piece, Obozin, Wolny Dwór, Czarnocin, Mirowo Duże, Demlin, Bączek, Jaroszewy, Bożepole Królewskie, Więckowy, Pogódki, Godziszewo, Kamierowskie Piece

W uzasadnionych przypadkach możemy zorganizować transport do naszej lakierni

Wykonujemy niezobowiązujące wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Zarezerwuj termin realizacji

Śrutowanie

Piaskowanie i śrutowanie to dwie metody stosowane do usuwania brudu, rdzy i innych osadów z różnych struktur. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie wiemy, jak poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Używamy najnowszego i najbardziej niezawodnego sprzętu i technik do procesu piaskowania, a także rozumiemy unikalne właściwości różnych materiałów, więc możesz być pewien, że przedmiot nie zostanie uszkodzony w procesie. W razie potrzeby możemy również przygotować przedmiot do malowania.

Hydropiaskowanie

Hydropiaskowanie to potężna technologia, która wykorzystuje mieszaninę powietrza, wody i ścierniwa, która jest wystrzeliwana z węża z dyszą do obróbki powierzchni. Jest ona bardziej wydajna niż tradycyjne piaskowanie, ponieważ mokre ziarna ścierne mają większą energię kinetyczną. Dodatkowo, hydropiaskowanie znacznie zmniejsza pylenie, ponieważ mokre cząstki są cięższe i mają mniejszą powierzchnię osadzania.

W gminie Skarszewy bywamy bardzo często – to blisko naszej siedziby!

W gminie Skarszewy obsługujemy: Skarszewy, Bolesławowo, Bożepole Królewskie, Jaroszewy, Wolny Dwór, Junkrowy, Godziszewo, Czarnocińskie Piece, Demlin, Mirowo Duże, Bączek, Więckowy, Czarnocin, Pogódki, Nowy Wiec, Malary, Kamierowo, Kamierowskie Piece, Obozin, Szczodrowo, Koźmin

Znajdujemy się w Gdyni i wszystkie nasze usługi, w tym piaskowanie, ślusarstwo i malowanie proszkowe, świadczymy z naszego zakładu. Nasza szybka i kompleksowa obsługa jest dostępna dla wszystkich, a w razie potrzeby możemy przyjechać we wskazane miejsce, aby wykonać piaskowanie metalu lub inną usługę, którą oferujemy. Piaskowanie na miejscu to popularna opcja dla klientów poszukujących naszych usług.

Interesuje Cię piaskowanie lub śrutowanie? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Skarszewy, Wolny Dwór, Jaroszewy, Pogódki, Kamierowskie Piece, Kamierowo, Bączek, Mirowo Duże, Więckowy, Malary, Czarnocin, Koźmin, Nowy Wiec, Szczodrowo, Czarnocińskie Piece, Junkrowy, Demlin, Godziszewo, Bolesławowo, Obozin, Bożepole Królewskie